ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Live Streaming ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΟ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Live Streaming ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΟΚ Live Streaming Μπεσίκτας ΑΣΤΕΡΑΣ Live Streaming Atromitos olympiakos Live Streaming Panathinaikos PAO NIKI VOLOU Live Streaming Panaitolikos Paok Live Streaming Besiktas Asteras Live Streaming F1 JAPANESE GRAND PRIX SUZUKA JAPAN Live Streaming Steam Γκραν Πρι ΙΑΠΩΝΙΑΣ Live Streaming Stream agones podosferou simera superleague live streaming stream αγωνες ποδοσφαιρου Live Streaming Link Live Streaming Stream DT TV DIMOSIA TILEORASI DT δτ web tv OTE Sport Tv Conn-x eurosport 2 live tv Nova Sports 1 2 3 4 5 f1 formula 1 Grand Prix free tv link watch live streaming stream f1 motogp live streaming live agones αγωνες ποδοσφαιρου ΣΗΜΕΡΑ ζωντανο ποδοσφαιρο σημερα tv ποδοσφαιρο σημερα free football matches superleague live stream agones live streaming greek football live streaming λινκ για αγωνες live agones superleague live αγωνες nova formula 1 f1 live stream motogp agones live LIVE AGWNES SUPER League 2013-14 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΓΩΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ Live streaming football Αγωνες Ζωντανα Live Αγωνες σημερα Live Agones Simera Free football link live streaming Live Agwnes free tv greek blogspot stream, greek-web-e-radio greek web tv Αθλητικό, Μουσικό, Ειδησεογραφικο, Ελληνικο Ραδιοφωνο
Live Streaming Πρόγραμμα

Superleague Live Stream | Champions\Europa League | Basket | F1 Live | MotoGP Live Stream
16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Iraklis-Levadiakos Live Streaming Link
16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Iraklis Psaxnon-Atromitos Live Streaming Link
19:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Panachaiki-Olympiakos Live Streaming Link

Δευτέρα, 16 Ιουλίου 2012

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Super League 2012-2013 | Αποτελεσματα κλήρωσης του πρωταθλήματος της Superleague 2012-13

Αποτελεσματα κλήρωσης του πρωταθλήματος της Superleague για τη σεζόν 2012-2013

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Super League 2012-2013 Η κλήρωση της Superleague πραγματοποιήθηκε απο την διοργανώτρια αρχή για το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Super League ΟΠΑΠ, αγωνιστικής περιόδου 2012-2013 σημερα 16/7/ στις 14:00 το μεσημέρι.

25 Αυγούστου είναι προγραμματισμένη η πρώτη σέντρα, ενώ τα ντέρμπι θα αργήσουν να έρθουν με τους "αιώνιους" να δίνουν την πρώτη τους μάχη στην 14η αγωνιστική.


Τα Αποτελεσματα κλήρωσης του πρωταθλήματος της Superleague 2013-14 | Πρόγραμμα Πρωταθλήματος 2013-14 Link

Αναλυτικά το Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Super League 2012-2013:
Superleague: Δείτε τα Αποτελέσματα των Αγωνιστικων του Πρωταθλήματος ΟΠΑΠ Link
Πρόγραμμα Play Offs Super League ΟΠΑΠ 2013
1η Αγωνιστική (Τετάρτη 15/5/2013) 4η Αγωνιστική (Κυριακή 26/5/2013)

17:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.

18:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

2η Αγωνιστική (Κυριακή 19/5/2013) 5η Αγωνιστική (Τετάρτη 29/5/2013)

18:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

20:30 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

18:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

20:30 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

3η Αγωνιστική (Τετάρτη 22/5/2013) 6η Αγωνιστική (Κυριακή 2/6/2013)

18:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

20:30 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

20:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.

20:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Βαθμολογία Play Offs

Π.Α.Ο.Κ. ........................... 13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ............. 11

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ................. 9

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ........ 7


Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Super League 2012-2013
1η Αγωνιστική 16η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
2η Αγωνιστική 17η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
3η Αγωνιστική 18η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Κ. - ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
4η Αγωνιστική 19η Αγωνιστική
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ.
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
5η Αγωνιστική 20η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
6η Αγωνιστική 21η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
7η Αγωνιστική 22η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Ο.Φ.Η.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ο.Φ.Η. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
8η Αγωνιστική 23η Αγωνιστική
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
9η Αγωνιστική 24η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΑΡΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ
10η Αγωνιστική 25η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η.
11η Αγωνιστική 26η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Κ.
Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ
Α.Ε.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
12η Αγωνιστική 27η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
13η Αγωνιστική 28η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ.
14η Αγωνιστική 29η Αγωνιστική
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ο.Φ.Η. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
15η Αγωνιστική 30η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ


Αποτελέσματα Superleague Πρωταθλήματος ΟΠΑΠ
Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Super League 2012-2013 | Αποτελεσματα του πρωταθλήματος της Superleague 2012-13

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...